The Blind Suns (Francja), czw 19 grudnia – Dragon – wstęp wolny!

THE BLIND SUNS to francuskie trio z Angers, którego muzyka oscyluje wokół ambitnego alternatywnego popu i psychodelicznego rocka, a za swoje inspiracje podają zespoły różne jak The Cure, The Jesus And Maty Chain, Pretenders, The Velvet Underground czy Fleetwood Mac. Wokalistka zespołu, Dorota, jest mieszkającą od lat we Francji Polką, pewnie właśnie dlatego swój pierwszy album (2014) zatytułowali „Baltic Waves”. Po jego wydaniu wyruszyli w potężną trasę koncertową – zagrali m.in. w USA, Europie (włączając w to Rosję) i w Azji (Korea Południowa).

Obecnie promują najnowszą płytę, „Offshore”, a na przełomie kwietnia i maja br zaprezentowali się w Polsce na świetnie przyjętej trasie koncertowej obejmującej 8 koncertów w największych polskich miastach, w tym świetnie przyjęty występ na prestiżowym festiwalu Spring Break w Poznaniu.

W związku z zaproszeniem na kolejny ważny festiwal, Space Fest w Gdańsku, zagrają drugą w tym roku polską trasę, Będzie Ustka, będzie Toruń, Bydgoszcz, Łódź, Szczecin, to Poznania ma nie być???;-) Zapraszamy serdecznie.

Koncert odbędzie się w Dragon Social Club na poziomie „zero”. WSYĘP WOLNY!

Klub Dragon, Poznań, ul. Zamkowa 3. 19.12.2019 (czwartek) godz. 20:00